Jubileusz 25 lecia DPS i 20 lecia ŚDS w Bochni

8 sierpnia, 2017 06:05

8 czerwca 2017 r. grupa naszych podopiecznych wraz z asystentem wybrała się do Bochni na obchody Jubileuszu 25 lecia Domu Pomocy Społecznej i 20 lecia Środowiskowego Domu Samopomocy w Bochni. Był to bardzo słoneczny i upalny dzień.

Pani Dyrektor Barbara Hałas na początku powitała władze powiatu, władze miasta, radnych powiatu, duchowieństwo, a następnie zaproszone rodziny i przyjaciół .

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Józef Gawron Wojewoda Małopolski, Biskup Leszek Leszkiewicz, Adam Kwaśniak Radny Województwa Małopolskiego, Wicestarosta Józef Mroczek, Burmistrzowie i Wójtowie, Wioletta Wilimska Dyrektor ROPS, radni, dyrektorzy placówek organizacyjnych, pracownicy oraz mieszkańcy.

Życzeń i gratulacji nie było końca ale obie placówki już ponad dwie dekady opiekują się potrzebującymi.Uroczystość odbywała się od rana a druga część obchodów miała miejsce po popołudniu, gdzie przy dźwiękach zaprzyjaźnionych orkiestr bawili się mieszkańcy i przyjaciele z innych domów pomocy społecznej. Były występy, zabawy i konkursy wielu gości odwiedziło dom, w tym ważnych dniu, w jubileuszowym pikniku uczestniczyło prawie 500 osób.Spotkanie upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze. Każdy z uczestników został poczęstowany kiełbaskami upieczonymi na grillu oraz ciastami i kawą.
 

Skip to content