Walentynki w ŚDS

♥️
♥️
♥️

Walentynki w ŚDS to przede wszystkim forma terapii zajęciowej, integracji społecznej oraz okazja do budowania relacji interpersonalnych w ciepłej, serdecznej atmosferze. Dzień ten wykracza poza romantyczne znaczenia, skupiając się na przyjaźni, wzajemnej życzliwości i akceptacji osób z niepełnosprawnościami.

Dzisiejszy dzień był pełen ♥️ i radości, ponieważ był świętowany w obecności Stowarzyszenia Chór „Złota Jesień” wraz z Panem dyrygentem Marcin Korbut i z Dziećmi z Placówki Wsparcia Dziennego z Zagórzan wraz z Kierownikiem Panem Stanisławem Natanek. Dzięki Państwu występowi i obecności Dzieci towarzyszyła nam walentynkowa muzyka z „cygańską nutą”.

Organizacja takich spotkań koncentruje się na międzypokoleniowej wymianie doświadczeń, wspólnych wspomnieniach i twórczych działaniach.

DZIĘKUJEMY💐

Przewijanie do góry
Przejdź do treści