WYCIECZKA KAZIMIERZ DOLNY , SANDOMIERZ

30 sierpnia, 2021 08:02
WITAJCIE KOCHANI ?
W ostatnim czasie w naszym ośrodku bardzo dużo się działo. Trochę czasu zajmie, zanim Wam opowiemy o wszystkim, zatem nie ma na co czekać!!
19/20 sierpień – wyjechaliśmy na pełną wrażeń wyciczkę;
Czwartkowy poranek rozpoczęliśmy od zebrania się w autobusie Firma Przewozowa BARTEK, Było trochę emocji podczas pakowania i zajmowania najlepszego miejsca do podróży jednak wszystko odbyło się na zasadach fairplay ?
Cel główny – KAZIMIERZ DOLNY NAD WISŁĄ
Udało się dotrzeć idealnie na obiad. Zatrzymaliśmy się w bardzo urokliwym miejscu, nad brzegiem Wisły W HOTELU „Pod Wianuszkami” Pod Wianuszkami Schronisko Młodzieżowe
Na miejscu sporym wyzwaniem było umoszczenie się w pokojach, posłanie łóżka itp. Każdy radził sobie jak mógł, a kiedy ktoś miał problem mógł liczyć na pomoc sąsiedzką ? ?
Po obiedzie wyruszyliśmy zdobywać Kazimierz:
Rejs statkiem
Zwiedzanie miasta i okolicznych ciekawych miejsc MELEKSAMI
Spacer po urokliwym rynku i kupowanie pamiątek
KOLACJA , a po kolacji huczna jak na warunki hotelowe POTAŃCÓWKA !!
Nie szaleliśmy zbyt długo ponieważ już przed 7 rano musieliśmy stawić się na śniadaniu, przez nami była dość długa droga do SANDOMIERZA
Szukanie Ojca Mateusza zaczęliśmy od przejazdu MELEKSAMI, dowiedzieliśmy się całkiem sporo na temat historii tego wspaniałego miasta, zwiedziliśmy każdy zakątek, brzegi Wisły oraz robiący olbrzymie wrażenie KANION.
Następnie udaliśmy się na obiad i ruszyliśmy w drogę powrotną do Gdowa ?
Kochani ta wycieczka była dla nas szczególna ponieważ po raz ostatni wyruszyła z nami nasza pani Dyrektor Małgorzata Kordula. Każdemu lekko kręciła się łezka w oku, lecz nie myśleliśmy o tym , że pani Dyrektor odchodzi na zasłużoną emeryturę i staraliśmy się zapewnić Jej niezapomniane wrażenia o wycieczce, o nas i o całym ośrodku:) ?
Pani Dyrektor BARDZO wszyscy dziękujemy za tak wspaniały wyjazd!!
 
 
Skip to content